Labas !   Aš Lina 

Asmeninė gyvenimo, santykių koučerė, rašytoja, sveiko gyvenimo propoguotoja, nuolat kelianti klausimus ir ieškanti atsakymų, besimokanti, “pamišusi“ dėl knygų, psichIMG_5973ologijos, mokymosi.  Turiu nenutrūkstamą norą nuolat tobulėti ir padėti sau, kitiems pažvelgti į save ir savas situacijas naujai. Siekianti ilgalaikių  ir užtikrintų pokyčių.

Kiek save pamenu visad buvau ta, kuri norėjo padėti kitiem, jautriai reaguodavo ir greitai pajausdavo šalia esantį. Todėl šiandien per daugelį ieškojimų, mokymų atradau, kad intuicija, gilios įžvalgos, gebėjimas atsekti įvykių sąsajas, priežastis – yra tai, ką atsinešiau ir kas laikui bėgant vis manyje auga ir stiprėja.

Jaučiu aistrą knygom, mokymams, psichologijai, dvasingumui, sportui, sveikai gyvensenai, santykių gerinimui , tobulėjimui, savo emocijų pažinimui, netradicinei medicinai, emocinių ligų priežasčių supratimui,  laikui sau ir apmąstymui.

Iki šio laiko aš vis dar mėginau atsirinkti, kuri sritis yra labiau mano, bet supratau, kad visos šios sritys yra mano susidomėjimo derinys. Ir tai manau yra daugiau mano  jėga,  nei silpnybė. Tai sritys, kurios mane įkvepia, domina, skatina gilintis ir kaskart vis kažką naujo atradus vis sau sakau kiek dar ko, o gal ir nieko nebežinau 😀 .

Visos šios sritys atsiremia į mano vertybes , į tai kas man iš tikro svarbu. Sveikata, santykiai šeimoje, su artimais, vaikais, savęs atradimas, pažinimas… Šios sritys padeda man kurti ir įtvirtinti save kaip asmenybę ir svarbiausią atsiverti tam kur įdedu savo širdį.

Aš tikiu, kad nesvarbu ką tu darai, savęs atradimas, kūrybiškumas ir meilė tam ką darai labai svarbu norint atsiskleisti šiame pasaulyje, patirti laimę ir pilnatvę.

O svarbiausia nesvarbu kokios bebūtų Jūsų svajonės ar kliūtys, Jūs turite teisę ir galią pakeisti savo gyvenimą, todėl kad KEISDAMI  SAVE , JŪS PAKEISITE PASAULĮ.

Apie šį teiginį kalbėjo Būda. Kadais man tai buvo tik vertas mano dėmesio teiginys, tačiau šiandien tai mano nelengvo darbo su savimi rezultatas. Šiandien galiu džiaugtis esminiais pokyčiai , kurie palietė mane, mano vyrą, vaikus, artimus ir tikiu daugelį, kurie skaito, domisi, seka ar ateina pas mane. 

Sutikau nemažai naujų žmonių iš kurių vis dar mokausi kaip gyventi prasmingą savitą, man pačiai įdomų gyvenimą  😀 

 

Ką aš galiu tau duoti ?

Esu čia tam, kad tau tarnaučiau. Kad susikurtum gyvenimą, kurį pats mylėtum. Gyvenimą unikalų skirtą tau, ne kaip kaimyno, kolegos, o savo !

Bet tam turi gerai pažinti save.

Aš tikiu, kad jei nori būti laimingas, sėkmingas gyvenime turi BŪTI SAVIMI!

Nereikia vaidinti, būti geresniu nei esi, nes slėpimąsis po visom kaukėm atima iš tavęs vidinę jėgą ir laisvę. O netobulumas ir silpnybės mus daro tikru žmogumi, o ne bejausme ledine tobulumo statula.

Aš nesu visažinė, neturiu visų atsakymų. Aš taip pat klystu, kartais ir man pasitaiko “sumautų“ dienų, mane dar vis pagauna ir nuneša protas , apima baimės , abejonės  kaip ir  kiekvieną iš Jūsų.

Bet aš jaučiu įsipareigojimą pasidalinti ir duoti Jums tai  kas tikra, atrasta ne iš knygų, o realaus gyvenimo. Tai ką patyriau, prajaučiau, suvokiau , atradau, įsisąmoninau. Ne dėlto, kad tai skambūs žodžiai, kad kitiems atrodyčiau patraukti, aš kalbu apie iš širdies ir vidaus  atradimus ir tiesą, kuri nebūtinai maloni.

Tad susitikimas su manimi, ne tas laikas, kuris bus skirtas lengviems, beprasmiams pokalbiams gurkšniojant arbatą ar kavą su draugais. Tačiau tai bus pats prasmingiausias laikas Jums susimąstyti apie  save, gyvenimo dėsningumus ir didelį atsidavimą siekiant Jums padėti gyventi prasmingą, pilnavertišką, jums patiems įdomų Gyvenimą.

 

 

Kodėl su manim?

Metai bėga, o šie įgūdžiai vis stiprėja:

  • Gebu labai greitai pastebėti, analizuoti žmonių elgesį įvairiose situacijose.
  • Pastebiu ir pajuntu žmonėse tai kas nepasakoma žodžiais, bet ką išduoda kūnas (pasąmonės informaciją).
  • Turiu stiprų loginį mąstymą, todėl greitai galiu atsekti priežasties – pasekmės ryšius.
  • Turiu stiprią empatiją, todėl sugebu pajausti aplinkinių vidinę būseną, jos pokyčius. Ne tik pajausti, bet kadangi pati sukaupiau nemenką patirtį, labai gerai gebu išjausti kito žmogaus situacija, elgesį.
  • Išvysčius intuiciją, iš situacijos galiu greit pamatyti pilną situacijos vaizdą ir nuspėti kaip įvykiai klostysis toliau, prie ko gali privesti tam tikras elgesys. 
  • Esu atvira, nuoširdi, o tai užkrečiama:)
  • Gan gerai pažystu, suprantu  save, tad lengva suprasti atėjusį.
  • sukaupiau nemenką bagažą gyvenimiškos patirties, tai padeda geriau padėti klientui suprasti, pasitelkti išmintį, gyvenimo dėsningumus siekiant pasiekti tai ko jie nori.
  • Nuoširdžiai domiuosi atėjusio situacija.

 

Šiek tiek faktų apie išsilavinimą:

2002 m. Baigiau Vytauto Didžiojo Universitetą, įgyjau Socialinio darbuotojo specialybę.

Ilgus metus dirbau draudimo brokerių pardavimo srityje.

Prieš šešius metus leidausi į savęs pažinimą, eiškojimus. Daug skaičiau, studijavau psichologiją, lankiausi seminaruose…

2014 m. atradau koučingo priemonę sau ir kitiems  – išmokau koučerino įrankio Points of You  metodikos ir įrankio panaudojimo.

2015 m. gegužė – baigiau  Baltijos Koučingo mokykloje koučingo specialisto kvalifikaciją pagal ICF patvirtintą programą ”Leader as a coach”. Sertifikato nr.302567600.

2016 m. gruodis –  baigiau Pedagoginę – psichologinę programą LVJC. NR. PP 006508

Apie mus rašo:

  Apie mus rodo:

BTV “Gyvenimiškos Istorijos“ , ketvirtadieniais 20.30 val.

Prenumeruok

Patiko šis įrašas? Užsakyk tinklaraščio prenumeratą ir naujausius įrašus gauk pirmas!

Komentarai