IMG_0783Ar žinai, kad pagrindinė nelaimės priežasčių yra ta, kad mes gyvename praeitimi ar ateitimi?

Jaučiamas vidinis deficitas tarp to kur esame ir norėtume būti neleidžia mums džiaugtis ir vertinti dalykų, kuriuos Šiandien turime “po nosimi“.

DĖKINGUMAS – vienintelis būdas susigrąžinti į savo gyvenimą daugiau džiaugsmo. Jis stipriai susijęs su protiniu gerbūviu ir jis padeda formuotis tokiems charakterio bruožams kaip dvasingumui, padeda mums labiau susitelkti, didina pasitikėjimą, gerina miegą, mažina depresiją, nerimą, skatina aukštesnio intelekto vystymąsi, mažina galvos skausmus, teigia Harvardo mokslininkai.

Apie šį įprotį yra prirašyta ir kalba daugybę pasaulyje žmonių. Kodėl mes jį pamiršome?Galbūt niekas to mūsų neišmokino…?

Gal taip greitai besisukančiame pasaulyje mes apsvaigę nuo daiktų gausybės, daugelį dalykų imame laikyti savaime suprantamais?

Todėl jei nori, kad tavo gyvenime atsirastu daugiau džiaugsmo ir laimės, kasdien praktikuok dėkingumą. Kiekvieną rytą ar vakarą  paklausk savęs už ką šiandien esi dėkingas?

Nesvarbu ar tai būtų Tavo asmeniniai vakarykštės ar šios dienos nuopelnai, ar kažkokia pastanga, ar tai padėka už žmones, esančius šalia tavęs, ar paprastos kasdienės smulkmenos, kaip šilta arbata ar kava ankstų rytą ir minutėlė laiko sau… 

PABANDYK!

Užsimerk. Skirk penkias minutes laiko sau ir prisimink tas akimirkas, kurios Tavo širdį pripildytų dėkingumo. Jausk šį jausmą, lai jis pripildo visą Tavo vidų, o tada atsimerk, nusišypsok. Kaip jautiesi ?

PRAKTIKUOKIS KASDIEN, PASTOVIAI IR NUOLATOS ir pastebėsi kaip kasdien Tavo gyvenimas darosi gražesnis, o laimės kasdien daugėja ir dingsta aukščiau išvardinti simptomai.

 

Prenumeruok

Patiko šis įrašas? Užsakyk tinklaraščio prenumeratą ir naujausius įrašus gauk pirmas!

Komentarai