Ir Tu gali…..

Kiek kartų skaitydamas sėkmės istorijas Tu atsidusdavai – „Jam pasisekė, oSnapchat-6333754880691481472 mano aplinkybės tokios, kad….“ . Kiek kartų savo svajones užrakindavai vidiniuose stalčiukuose, nes pritrūkdavai ryžto, žinių, disciplinos, motyvacijos. Kaip dažnai Tu nuvildavai savo širdį, atsisakęs žengti nepramintu, bet išjaustu keliu. Viskas likdavo tik svajonėse – Tavo mėgstami darbai, mylimi žmonės, svaiginančios kelionės, jaukūs namai. Kasdienė rutina pasiglemždavo Tavo laiką ir planai bei norai kaskart pasirodydavo vis labiau nerealūs, neįgyvendinami, nepasiekiami. Skaitydavai straipsnius, klausydavai paskaitas apie norų ir svajonių realizavimą, bet metai iš metų niekas nesikeisdavo.

Ir vis rečiau užduodavai sau klausimą- kodėl aš nesu tame gausos ir begalinio gyvenimo džiaugsmo traukinyje? Gal man ir taip gerai? Gal visa tai apie ką kalba lektoriai, koučeriai ir visokie gyvenimo būdo mokytojai yra tik teorija? O realybė tokia, kad šiandien dirbu tik tam, kad išgyvenčiau. Emigruoju tik tam, kad tas išgyvenimas būtų saldesnis. O svajonės yra tik tam, kad ir liktų svajonėmis? Ką sako Tavo širdis? Ar ji vis dar suspurda išgirdus eilinę istoriją, kad kažkam juk pasisekė?

Šiandien startuoja mūsų trijų moterų, bendraminčių projektas „Ir Tu gali…“.

Apie ką jis?

Projekto tikslas – parodyti, kad kiekvienas iš mūsų gali keisti savo gyvenimus. Banalu? Mes ir taip žinome teoriją, kad esame savo likimo kalviai. Mes pasiryžusios įrodyti, kad mažų žingsnelių kelias atveda prie didelių dalykų. Maži žingsneliai – tai tik darbai, kuriuos reikia atlikti kasdien, kad rytoj Tavo gyvenimas būtų kitoks. Tai apima visas gyvenimo sritis, bet pats didžiausias darbas atliekamas galvoje. Tam bus panaudota metodika, žinios, atliekamų praktikų kontrolė. Užrašyti konkretūs tikslai, fiksuojama esama situacija ir stebima kaip vyksta pokyčiai. Visa tai užrašinėsime bendrame dienoraštyje, kuriame kiekviena projekto dalyvė dalinsis savo patirtimi, įžvalgomis, jausmais ir be abejonės, pasiektais rezultatais.

Dalyvės;

Lina –  koučerė arba asmeninio tobulėjimo trenerė, koučerinio įrankio „Points of You“ praktikė, meistrė, tinklaraščio „PadeduSau“ įkūrėja. Daugiau apie Liną ir jos teikiamas paslaugas galite paskaityti šiame tinklapyje. Lina įsitikinusi, kad žmogus gali atrasti visus atsakymus savyje, jei pasiryžta susitikti su savimi ir iš naujo permąstyti savo požiūrį.  Tad ji bus ta pagalba,  refleksija, naujas vėjas, tiltas vedantis į norimą pokytį gyvenime.

Renata– sertifikuota „Theta Healing“ praktikė, žengianti pirmuosius, bet labai sėkmingus žingsnius padedant žmonėms siekti savo tikslų ir norų išsipildymo, susitvarkyti asmeninius santykius su artimaisiais, pagerinti sveikatą. Išskirtinis Renatos bruožas – begalinis noras panaudoti savo žinias ir praktiką tam, kad pasaulis aplink mus klestėtų.

Aurelija„bandomasis triušis“. Žmogus, pasiryžęs visą projekto laiką sąžiningai vykdyti visus Linos ir Renatos nurodymus ( jei tai neprieštarauja jos vertybėms), atlikti rekomenduotas praktikas ir užduotis, nuodugniai užrašinėti naujas patirtis, situacijos pokyčius, atradimus ir jausmus. Pagrindinė priežastis, nulėmusi dalyvavimą projekte – tai tingėjimas, savikontrolės stoka, pasimetimas tarp informacijos gausos ir aišku, didelis noras patirti vidinius ir išorinius pokyčius savo gyvenime. Apie Aurelijos tikslus ir norus plačiau skaitykisite  dienoraštyje.

Projektas numatytas metams laiko. Jis apims tokias sritis kaip dvasinis tobulėjimas, santykiai su artimaisiais, finansinė gausa, savirealizacija, svajonių ir norų išsipildymas, sveikata ir graži išvaizda. Visa tai, kas daro žmogų laimingu.

Kviečiame Tave prisijungti prie projekto kol kas kaip stebėtoją. Kas žino, gal vieną dieną Tu išdrįsi praverti savo sielos dureles ir paprašyti pagalbos. O po kiek laiko ištarti savo draugui – „ Ir Tu gali…“!

Su Meile

Aurelija, Lina, Renata  🙂 

 

Prenumeruok

Patiko šis įrašas? Užsakyk tinklaraščio prenumeratą ir naujausius įrašus gauk pirmas!

Komentarai